Dzień dobry, freelancerze! Miło nam cię powitać na nowym portalu ZLECENIA.EU – w miejscu, gdzie będziemy dzielić się wiedzą i doświadczeniem, a przede wszystkim i jak sama nazwa wskazuje – zleceniami na pracę zdalną!

 

 

Portal powstał z myślą o stworzeniu miejsca, w którym spotkają się zarówno freelancerzy, jak i potencjalni zleceniodawcy. Można przeglądać i publikować zlecenia, przeczytać porady i nowości z różnych branż, dołączyć do grupy freelancerów i wymieniać się doświadczeniami – czego dusza zapragnie! Jeśli chcesz bardziej zaangażować się w życie portalu, czytaj dalej – ZLECENIA.EU to otwarta przestrzeń dla wszystkich, którzy chcą uczestniczyć w branży pracy zdalnej.

 

Co u nas znajdziesz:

– zlecenia dla copywriterów, fotografów, tłumaczy, programistów, grafików – z każdej dziedziny, w której działają freelancerzy;
– praktyczne porady oraz artykuły lifestyle’owe wokół branży freelancerów i zleceń – zarówno dla freelancerów, jak i zleceniodawców;
– grupę ludzi takich, jak ty – freelancerów oraz zleceniodawców poszukujących i działających w branży pracy zdalnej;
– możesz sam publikować treści, jeśli chcesz! Szczegóły poniżej.

 

Jak opublikować swój materiał?

Chcemy, by portal ZLECENIA.EU był otwarty dla wszystkich, którzy mają coś do powiedzenia – jeśli więc chcesz umieścić swój artykuł, zapoznaj się z kilkoma prostymi zasadami:
– stwórz ciekawą treść – o dowolnej tematyce związanej z ideą strony, tylko nie może być jawnie promocyjna i reklamowa („kup nasz program, zgarnij rabaty” itp.), może zawierać jeden link dofollow kierujący do twojej strony lub usługi – gdzieś w treści lub podpisie pod artykułem;
– wyślij do redakcji i publikacji pod adres j.malik@useme.eu
– redaktor zastrzega sobie prawo do nieodpisywania na wiadomości, które nie będą przestrzegać powyższej zasady, dokonywania korekty tekstu, jeśli będzie potrzebna, linkowania do innych treści z portalu wedle uznania (np. poprzednich artykułów związanych tematycznie – wszystko oczywiście w granicach rozsądku i bez bezpośredniego wpływu na treść tekstu) oraz wyboru terminu ostatecznej publikacji.

 

Masz pomysł na rozwój serwisu? Śmiało!

Jeśli chcesz brać jeszcze bardziej czynny udział w rozwoju ZLECENIA.EU, ślij swoje pomysły na j.malik@useme.eu – powinny jednak dotyczyć tylko tego portalu. W sprawie pomysłów na usprawnienie portalu-matki USEME.EU, zwróć się do tamtejszej administracji na info@useme.eu.

 

 

jm/ fot. pexels.com