🔊 Szukamy ludzi, którzy potrafią pisać i mają coś do powiedzenia!
➡️ KTO: Rozrywka.Blog (medium należące do Grupy Spider’s Web) – [www.rozrywka.blog](https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.rozrywka.blog%2F%3Ffbclid%3DIwAR0RVvSFKRcy9R0KiqLQtnPYnWU5vZ7LNzmgBQKyQhT0rLW7fic6Tzc4GjI&h=AT1KIZSW3Hwa58HYrn949Od4k2lHWg4cKHEC3DnfhL6ja_tqUJJCvislOFlVJ8tANLbAKBSWu6Rw9WaZ6aYRjhfCCYOKQ2snPNa0Cbiu6Rur0lM6DOdT5SDuMXum39H8NuD999hPeFCgQ1ibKRFcknYPgKurvOX176scO9SKQXE)
➡️ GDZIE: Pracujemy zdalnie, ale potrzebujemy, żebyś mieszkał/a w Warszawie (mieszkanie w Warszawie jest warunkiem *koniecznym*!)
➡️ JAK: Ok. 6-7h dziennie (wymiennie – ranki i wieczory) od pon. do pt. (umowa o dzieło lub faktura, jak wolisz), w tym wyjścia, wyjazdy branżowe w ramach dyżurów.
➡️ KOGO: Osoby, która zna się na popkulturze i śledzi na bieżąco informacje ze świata rozrywki + ma lekkie pióro. I takiej, która ma doświadczenie w pracy w internetowej redakcji – potrafi znaleźć, wyczuć temat i dobrze go opisać. Mile widziane doświadczenie z WordPressem.
➡️ OD KIEDY: od zaraz (dogadamy się)
➡️ CZEGO OCZEKUJEMY: Szukamy osoby, która nie musi być geekiem, ale zna się na popkulturze i wie, co w trawie piszczy. Osoby, która – krótko mówiąc – jest pasjonatem i jest zajarana serialami, filmami, chłonięciem popkultury. Jeśli chcesz dla nas pisać, to znaczy, że lubisz chodzić do kina, oglądać seriale, słuchać muzyki, czytać książki (chociaż od czasu do czasu!), wiesz, o co chodzi w polskim YouTubie. Piszemy głównie o mainstreamie, dlatego bardziej superbohaterowie i blockbustery niż niszowe kino europejskie (chociaż polskie kino już tak!), bardziej rock, hip-hip i elektronika niż jazz.
Generalnie chodzi o to, abyś czuł/a, co jest na topie i umiał/a znaleźć temat oraz wykreować go z pozornie błahej informacji. Szukamy ludzi, którzy mają swoje zdanie i potrafią je uargumentować. U nas będziesz pisał/a felietony, rozkminy na tematy popkulturowe, recenzje, a czasem newsy. Nie będziemy ściemniać – chcemy pracować z kimś, kto potrafi się zaangażować, a nie przyjdzie „odbębnić” godziny przed komputerem. Nie ma sensu, aby dwie strony się męczyły. Bywa u nas dynamicznie, ale cenimy pomysłowość i dajemy swobodę w tworzeniu tekstów – to od Ciebie będzie współzależeć kształt serwisu.
➡️ ZA ILE: 2,5-3k zł netto miesięcznie. Szczegóły obgadamy bezpośrednio z osobami, które wybierzemy w trakcie rekrutacji.
➡️ CO TRZEBA ZROBIĆ: Wyślij swoje zgłoszenie na adres chcepisac@rozrywka.blog, w temacie wpisując: „Rekrutacja – październik 2019”. W załączniku wrzuć CV, w treści maila kilka słów o sobie (nie, nie list motywacyjny). Podeślij nam tekst, z którego jesteś zadowolony/a i który mógłby pojawić się na łamach [Rozrywka.Blog](https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Frozrywka.blog%2F%3Ffbclid%3DIwAR0YSKGO-qVKmNURFyb6dWmq5TcDccrMHcflc1G3ukxE6f1oSlU-y8Wp-Gk&h=AT3AUbkSIVc5XePkO-XL7oGkoMnyvlo7G7cYMahXfY57NWC0btVDMs18XYzVu2Y4YDomP82sjmeSkaKSeS5O7XvowTp1JNk-L6d1KOnQm_rz0KqneP_d1ggeoyyiF760vcxAoU2QbJxJNraOSzkp7O9D7kU6w0mu09s9QmhsQck). Napiszesz nowy? Świetnie. Uważasz, że jakiś starszy się nadaje? Próbuj. Zanim cokolwiek wyślesz, zajrzyj do nas – ten tekst ma wpisywać się w nasz klimat. Nasze tematy to seriale, filmy, streaming, muzyka, YouTube itp. Nie wysyłaj tekstu, który nie ma nic wspólnego z tym, co robimy. To nie ma sensu.Oprócz tego zaproponuj 3 konkretne tematy felietonów / większych artykułów, które według Ciebie powinny pojawić się na naszych łamach i którymi sam/a mógłbyś/mogłabyś się zająć. Pliki dodaj w załączniku w formacie .pdf. Odezwiemy się do wybranych kandydatów/tek. W razie pytań, proszę o wiadomości na podany adres mailowy. Nie odpisuję na wiadomości prywatne na Facebooku. Na zgłoszenia czekamy do 21 października 2019 roku włącznie.

Co obejrzeć, w co zagrać, czego posłuchać, co przeczytać, ale wszystko dostępne już teraz, od ręki, w sieci.

Źródłó: link