Witam!

Oferta pracy dla osób, które mają dużą wiedzę z dowolnej dziedziny i potrafią “ładnie i składnie” pisać. Strona gieldatekstow pl oferuje możliwość sprzedaży artykułów, które możecie pisać na dowolny temat.

Po wystawieniu artykułu do sprzedaży wystarczy poczekać, aż zostanie zaakceptowany przez moderatora, a potem aż ktoś go kupi. Z reguły teksty na popularne tematy (np. związane z dietą, zdrowiem, odchudzaniem, urodą) sprzedają się w mniej niż dwa tygodnie. Po uzbieraniu na koncie 75 PLN możesz wypłacić pieniądze na swoje konto. Właściciel strony odprowadza podatek i wystawia PITy, więc oczywiście wszystko jest legalne.

Osobom, które wątpią w autentyczność mojej oferty, proponuję zobaczyć opinie na internecie.

Nie zarobisz w tej pracy kokosów, ale jeśli każdego dnia przeznaczysz chociaż dwie godzinki na pisanie, w 30 dni jesteś wstanie napisać artykuły o wartości 300-600 pln (w zależności od tego, jak s zybko piszesz).

Cenę artykułu ustalasz sam, ale proponuję na początek 10 pln za 400 słów. Gdy artykuł się nie sprzedaje, możesz obniżyć cenę w dowolnej chwili.

Polecam wszystkim osobom w kwarantannie.

Aby rozpocząć współpracę, należy zarejestrować się na stronie, używając poniższego linku:

Elektroniczna giełda autorskich tekstów. Kup gotowy artykuł lub zamów tekst napisany przez profesjonalnego copywritera. Piszesz teksty? Sprzedaj je u nas!

Źródłó: link