# Cześć wszystkim!
## (Uwaga, będzie trochę czytania)

Postanowiliśmy, że chcemy Was zachęcić do zaglądania tutaj i wspierania się wzajemnie. Dlatego jako pierwsi dowiecie się o wszystkich nowościach i zmianach, jakie się u nas dzieją.

Dzisiaj przychodzimy z informacją **o przedłużeniu promocji na zlecenia z serwisu **(nie pobieramy prowizji do końca września!) i o **zmianach w systemie płatności w Useme**. Docierały do nas Wasze głosy, że obecne rozliczanie nie jest satysfakcjonujące przez wysoką opłatę serwisową. Dlatego przez ostatni czas pracowaliśmy nad zmianą systemu. I w końcu się udało!

Obiecaliśmy niespodziankę w tym tygodniu, ale czasem życie ma swoje własne plany, jednak nic straconego. Z małym poślizgiem, od poniedziałku (1.06), **wszystkie szybkie przelewy internetowe i transakcje BLIK będą darmowe**, a dodatkowo, **wynagrodzenie może znaleźć się na Waszym koncie jeszcze tego samego dnia**.

To wszystko dzięki nowemu operatorowi płatności online <3 Jeżeli czekacie na zapłatę od zleceniodawcy możecie go poprosić, by poczekał z nią jeszcze chwilę, a nie zostanie potrącona z niej opłata serwisowa.

Jest to mały prezent na Dzień Dziecka, od nas dla Was 🙂

Więcej szczegółów pojawi się na naszym blogu i fan page’u w przyszłym tygodniu. Stay tuned!

P.S. Nieśmiało przypominamy o naszym badaniu, w którym nie może Was zabraknąć. Jeżeli jeszcze nie wypełniliście naszej ankiety, ślicznie prosimy o uchylenie rąbka tajemnicy o swojej pracy 🙂 Link do ankiety: https://forms.gle/SSuNV2Gy6FUxbq5Y8 To ostatni tydzień zbierania odpowiedzi.

Miłego dnia!

Przejdź do grupy i włącz się do dyskusji:
Społeczność Freelancerów